השירותים שלנו

משחקים, סדנאות לחברה, גיימיפיקציה, gamification, הרצאות לארגונים, הרצאות לחברה, סדנאות כיפיות, מישחוק, בני פייביש, הרצאות, הרצאה, הדרכה, הדרכות, benny faibish, engagement, employee engagement, management consulting, games, playwork

 ייעוץ והדרכה

יעוץ ארגוני וליווי תהליכים

"כשמפסיקים לשחק מתחילים למות" (סטיוארט בראון)

ארגון כל הזמן משתנה, מתחדש ומתמודד עם אתגרים. אנו עוזרים לארגונים ומנהלים בעבודתם באמצעות כלים ייעוציים ומתודות משחקיות, המאפשרים להם לראות את המצב מזוויות חדשות ורעננות.

אנו מתמקדים באספקטים שונים של חיי הארגון (ניהול, תקשורת, אסטרטגיה, תהליכי שינוי, התנהגות ועוד) על מנת לעזור להתמודד עם בעיות, ליצור שינויים ולהגדיל את האפקטיביות וההתנהלות הארגונית.

 

הרצאות וקורסים בתחומי החשיבה המשחקית

"משחק הוא הדרך המועדפת על המוח ללמידה" (דיאן אקרמן)

97% מבני הנוער היום משחקים במשחקי מחשב, 40% מאוכלוסיית השחקנים הן נשים, הגיל הממוצע של השחקן הוא 37 והכנסות תעשיית המשחקים עולות על תעשיית המוזיקה והעיתונות גם יחד. 

משחקים כבר מזמן לא משמשים רק כמוצרים בידוריים – הם נכנסים כמעט לכל תחום בחיי היום יום שלנו וישפיעו אף יותר על האופן שבו העתיד שלנו יראה מבחינה חברתית, עסקית, חינוכית ותרבותית.

אנו מעבירים מגוון רחב של הרצאות וקורסים הכוללים תכנים הקשורים למשחקים ולחשיבה העומדת מאחוריהם. ההרצאות והקורסים הם פרקטיים ומעניקים כלים וצורות חשיבה הניתנים להטמעה במגוון מצבים.

 

 

תהליכי הדרכה, אימון ופיתוח תכנים – באמצעות כלים משחקיים

"ניתן ללמוד יותר על אדם בשעה של משחק מאשר בשנה של שיחה" (אפלטון)

למידה דרך משחק, היא למידה אקטיבית, חווייתית מהנה ורגשית, כזו שנשארת עם המשתתפים הרבה אחרי שהמשחק נגמר. לכן, המשחק הוא אחד הכלים הטובים ביותר ללימוד, אימון, והדרכה. אנו יוצרים תהליכי אימון והדרכה המותאמים לצרכי הארגון, המשלבים אלמנטים משחקיים בתוכם. המשתתפים משחקים, בודקים, נהנים, צוחקים, לומדים ונכנסים למציאות המשחקית. החוויה שלהם בתוך המציאות הזו, מובילה ללמידה מעמיקה, והפנמה של התכנים המועברים.

 

 

סדנאות חויה וגיבוש

"בכל אדם מסתתר לו ילד שרק רוצה לשחק" (פרידריך ניטשה)

מחפשים פורמט חדשני לגיבוש מנהלים? צריכים סדנה לגיבוש צוות חדש? רוצים לחזק מערכות יחסים בתוך הצוות? סתם חושבים איך לשבור את השיגרה בשילוב ערך מוסף? סדנת משחקים היא ה-דבר בשבילכם. אנו מציעים סדנאות משחקים במגוון נושאים וז'אנרים, היוצרות חוויה מגניבה ומשמעותית, המותירה חותם שנשאר הרבה אחרי שהמשחק נגמר. כל סדנה מותאמת אישית לקהל היעד ומורכבת מן המשחקים הפיזיים והדיגיטליים האטרקטיביים ביותר המיועדים למבוגרים.

 

 

Gamification (מישחוק)

"ההישג  הגבוה ביותר הוא היכולת לטשטש את ההפרדה בין עבודה למשחק" (ארנולד טוינבי)

הגיימיפיקציה היא מתודולוגיה המשלבת מכניקות ואלמנטים משחקיים מאתגרים ומהנים לתוך סיטואציות שאינן משחקיות. רוב החברות הגדולות בעולם משתמשות במנגנוני גיימיפיקציה כחלק מהפעילות השוטפת שלהם – בתחומי השיווק והמכירות, משאבי אנוש, שיפור ביצועים, שירות לקוחות וכדומה.

בין אם זה בתוך החברה או מול הלקוח  - עולם הגיימיפיקציה מציע שלל פתרונות ושיטות להטמעת מנגנונים משחקיים אל תוך פעילויות ומצבים מחיי היום יום והעבודה. אנו יוצרים פרויקטים מותאמים אישית לכל לקוח המשלבים פסיכולוגיה ומשחקים ומיועדים ליצירת שינויים התנהגותיים.

היכנסו לעולם שלנו!

משחקים, סדנאות לחברה, גיימיפיקציה, gamification, הרצאות לארגונים, הרצאות לחברה, סדנאות כיפיות, מישחוק, בני פייביש, הרצאות, הרצאה, הדרכה, הדרכות, benny faibish, engagement, employee engagement, management consulting, games, playwork

Call

T: +972-3-5734648

M: +972-50-8390857

© PlayWork, Tel Aviv, Israel